Hírek - aktualitások

2015. január 10.

Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy a következő tagdíj beszedése 2015. január 12-13.-án 16.30 órakor történik.

2014. december 15.
Országos Vidékbajnokság eredmények Hódmezővásárhelyen rendezték meg 44 csapat 376 versenyzővel az Országos Magyar Vidék Bajnokságot. Dudás Dániel a Kaposvári Cápák Úszó és Búvárúszó Egyesület versenyzője dohai VB után sem állt le a versenyzéssel, és négy alkalommal lett a Vidék bajnok, valamint 4 alkalommal állt dobogóra. A Kaposvári Sportközpont és Sportiskola versenyzői közül legeredményesebb versenyző Gilincsek András volt, aki az 1500 m gyorsúszásban Vidék bajnok lett, valamint a 400 m vegyes úszásban másodikként ért célba, míg csapattársa Bizvurm Bence a harmadik helyen zár. A leányoknál Balogh Vivien két alkalommal is bronzérmet szerzett a 400 m vegyes úszásban, és a 200 m pillangóúszásban. Nagy öröm volt számomra, hogy a Harsányi Dorottya, Nagy Alíz, Balogh Vivien, és Király Eszter által alkotott váltó két alkalommal is harmadikként végzett 4x50 m gyors, 4x50 m vegyes váltóval. Kiemelkedő eredményt nyújtottak a Kaposvári Sportközpont és Sportiskola fiatal versenyzői.
Szülői összefogással lehetőséget szeretnénk biztosítani a gyerekeknek korlátozott számban tároló szekrények biztosítására, melyben a ruháikat ki is tudnák teríteni, megszárítani. Sok sportolónknak problémát okoz hétközben a felszerelésének a tárolása, ezen a problémán szertnének a szülők segíteni. Kérünk benneteket, hogy akinek igénye van a szolgáltatásra Takács Istvánt keresse a részletek megbeszélése, valamint az ezzel kapcsolatos költségek megtárgyalása céljából. Takács István elérhetősége, telefonszáma: 70/311-98-48