KAPOSVÁRI CÁPÁK ÚSZÓ ÉS BÚVÁRÚSZÓ SE
(16 órával ezelött)
Sarajevo 3.nap

Bravúros befejezés ! 
Dudás Dániel legeredményesebb férfi versenyző különdíjával térhet haza ! 

Dudás Dániel 
200m gyorsúszás 1. Hely 
200m vegyesúszás 1.hely 
100m pillangó 1.hely 

Bizvurm Bence serdülő korosztály 
100m mell 3.hely abszolút korosztályban is 3.hely
200m vegyes abszolútban 2.hely

Gilincsek András 
200m gyors serdülő korosztályban 3.helyezes
200m vegyes -||- 2.hely
100m pillangó -||- 4.hely








(16 órával ezelött)
Sarajevo 2.nap 

Tovább folytatódik a sikersorozat ! 

Eredmények 
Kaposvári Sportközpont Sportiskola : Gilincsek András serdülő korosztály 200pillangó aranyérem abszolút összesítésben 2.  ; 400m-es gyorsúszásban korosztályában második, abszolútban 3. helyezést ért el.
Bizvurm Bence 200m-es mellúszásban serdülő korosztályban 2. Abszolút korosztályban 3. Helyezést ért el . 

Kaposvári Cápák : 
Dudás Dániel 400m gyorsúszásban és 200m pillangó úszásban 1. 100m vegyesúszásban másodikként ért célba.









(2014. Oct. 21. 20:46 (1 nappal ezelött))

Tájékoztató

 

Tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket, Úszókat, hogy 2014. október 23.-án reggel 06.00-08.00 óra között a szokásos edzést megtartjuk, viszont a délutáni edzések elmaradnak.

2014. október 24-25.-én a megszokott rend szerint, valamint az őszi szünet ideje alatt is a megszokott időben tartjuk az edzéseket minden csoportnak.

2014. november 1.-jén az uszoda zárva tart, ezért edzések azon a napon nincsenek.





(2014. Oct. 9. 20:38 (13 nappal ezelött))

Tájékoztató

 

A 2014. október 11.-én Pécsen megrendezésre kerülő XVIII. Hullám Kupára a következő Kaposvári Úszó és Búvárúszó Egyesület, valamint a Kaposvári Sportiskola versenyzői neveztek:

 

Nevezett versenyzők, XVIII. Hullám Kupa
Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda 2014-10-11 - 2014-10-11

SzámLeírás: http://www.muszuszoranglista.hu/ddlevelsfiles/arrow-down.gif

Név

Sz.év

Szám

Idő

Edző

1

Dudás Dániel

1994

200 m. fiú gyorsúszás

1:52,05

Kovács László

6

Buzási Maja

1997

100 m. leány mellúszás

1:26,59

9

Dudás Dániel

1994

100 m. fiú hátúszás

0:59,62

Kovács László

15

Tihanyi László

1994

100 m. fiú pillangóúszás

1:00,75

15

Dudás Dániel

1994

100 m. fiú pillangóúszás

0:56,10

Kovács László

20

Dudás Dániel

1994

100 m. fiú gyorsúszás

0:52,43

Kovács László

20

Tihanyi László

1994

100 m. fiú gyorsúszás

0:58,87

24

Buzási Maja

1997

100 m. leány gyorsúszás

1:15,02

27

Dudás Dániel

1994

200 m. fiú vegyesúszás

2:06,31

Kovács László

27

Tihanyi László

1994

200 m. fiú vegyesúszás

28

Buzási Maja

1997

200 m. leány vegyesúszás

2:49,98

 

 

 

Nevezett versenyzők, XVIII. Hullám Kupa
Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda 2014-10-11 - 2014-10-11

SzámLeírás: http://www.muszuszoranglista.hu/ddlevelsfiles/arrow-down.gif

Név

Sz.év

Szám

Idő

Edző

1

Németh Gergő

2003

200 m. fiú gyorsúszás

2:55,85

Kovács László

1

Kardos Dániel

2003

200 m. fiú gyorsúszás

2:25,60

Kovács László

1

Bizvurm Bence

1998

200 m. fiú gyorsúszás

2:09,89

1

Tiba Benjámin

2001

200 m. fiú gyorsúszás

2:23,00

1

Pojtner Dániel

2001

200 m. fiú gyorsúszás

2:24,o3

1

Kovács Kristóf

2002

200 m. fiú gyorsúszás

2:57,46

1

Kovács Barna

2003

200 m. fiú gyorsúszás

2:36,00

Kovács László

1

Gilincsek András

1999

200 m. fiú gyorsúszás

2:08,18

2

Barabás Adél

2002

200 m. leány gyorsúszás

2:53,13

2

Bizvurm Csenge

2002

200 m. leány gyorsúszás

2:50,03

2

Balogh Vivien

2002

200 m. leány gyorsúszás

2:22,31

2

Lassú Dominika

2001

200 m. leány gyorsúszás

2:17,96

2

László Réka

2002

200 m. leány gyorsúszás

2:54,37

2

Pálfy Aliz Réka

1998

200 m. leány gyorsúszás

2:25,00

2

Harsányi Dorottya

2003

200 m. leány gyorsúszás

2:25,98

Kovács László

2

László Lilla

2002

200 m. leány gyorsúszás

2:50,99

2

Varga Dominika

2001

200 m. leány gyorsúszás

2:18,00

3

Gilincsek András

1999

100 m. fiú mellúszás

1:19,89

3

Zóka-Váczi Barnabás

1998

100 m. fiú mellúszás

1:23,69

3

Bizvurm Bence

1998

100 m. fiú mellúszás

1:11,63

Kovács Lázsló

4

Tiba Benjámin

2001

100 m. fiú mellúszás

1:25,36

4

Pojtner Dániel

2001

100 m. fiú mellúszás

1:29,88

5

Kardos Dániel

2003

100 m. fiú mellúszás

1:21,33

Kovács László

5

Kovács Kristóf

2002

100 m. fiú mellúszás

1:45,28

5

Kovács Barna

2003

100 m. fiú mellúszás

1:32,51

Kovács László

5

Németh Gergő

2003

100 m. fiú mellúszás

1:47,40

Kovács László

6

Pálfy Aliz Réka

1998

100 m. leány mellúszás

1:22,71

7

Varga Dominika

2001

100 m. leány mellúszás

1:27,12

8

Bizvurm Csenge

2002

100 m. leány mellúszás

1:43,65

8

Balogh Vivien

2002

100 m. leány mellúszás

1:24,67

8

László Réka

2002

100 m. leány mellúszás

1:43,41

8

Harsányi Dorottya

2003

100 m. leány mellúszás

1:32,56

Kovács László

8

László Lilla

2002

100 m. leány mellúszás

1:32,07

8

Barabás Adél

2002

100 m. leány mellúszás

1:36,88

10

Zóka-Váczi Barnabás

1998

100 m. fiú hátúszás

1:06,67

10

Gilincsek András

1999

100 m. fiú hátúszás

1:07,72

11

Kardos Dániel

2003

100 m. fiú hátúszás

1:19,00

11

Kovács Kristóf

2002

100 m. fiú hátúszás

1:40,00

11

Tiba Benjámin

2001

100 m. fiú hátúszás

1:21,33

11

Németh Gergő

2003

100 m. fiú hátúszás

1:30,00

11

Pojtner Dániel

2001

100 m. fiú hátúszás

1:14,32

11

Kovács Barna

2003

100 m. fiú hátúszás

1:20,50

14

Balogh Vivien

2002

100 m. leány hátúszás

1:18,23

14

Lassú Dominika

2001

100 m. leány hátúszás

1:13,80

14

Harsányi Dorottya

2003

100 m. leány hátúszás

1:22,00

16

Bizvurm Bence

1998

100 m. fiú pillangóúszás

1:02,49

Kovács Lázsló

16

Gilincsek András

1999

100 m. fiú pillangóúszás

1:01,78

17

Pojtner Dániel

2001

100 m. fiú pillangóúszás

1:16,28

17

Kovács Barna

2003

100 m. fiú pillangóúszás

1:17,00

17

Kardos Dániel

2003

100 m. fiú pillangóúszás

1:14,00

17

Tiba Benjámin

2001

100 m. fiú pillangóúszás

1:12,04

19

Lassú Dominika

2001

100 m. leány pillangóúszás

1:13,78

19

Bizvurm Csenge

2002

100 m. leány pillangóúszás

1:35,00

19

Harsányi Dorottya

2003

100 m. leány pillangóúszás

1:14,00

19

Varga Dominika

2001

100 m. leány pillangóúszás

1:08,41

19

Balogh Vivien

2002

100 m. leány pillangóúszás

1:12,67

21

Zóka-Váczi Barnabás

1998

100 m. fiú gyorsúszás

1:00,37

21

Bizvurm Bence

1998

100 m. fiú gyorsúszás

0:57,97

Kovács Lázsló

21

Gilincsek András

1999

100 m. fiú gyorsúszás

0:58,47

22

Tiba Benjámin

2001

100 m. fiú gyorsúszás

1:06,43

22

Pojtner Dániel

2001

100 m. fiú gyorsúszás

1:08,01

23

Kovács Kristóf

2002

100 m. fiú gyorsúszás

1:19,53

23

Kovács Barna

2003

100 m. fiú gyorsúszás

1:09,91

Kovács László

23

Németh Gergő

2003

100 m. fiú gyorsúszás

1:20,22

Kovács László

23

Kardos Dániel

2003

100 m. fiú gyorsúszás

1:07,00

Kovács László

25

Pálfy Aliz Réka

1998

100 m. leány gyorsúszás

1:08,01

26

Bizvurm Csenge

2002

100 m. leány gyorsúszás

1:20,00

26

Harsányi Dorottya

2003

100 m. leány gyorsúszás

1:06,70

26

Barabás Adél

2002

100 m. leány gyorsúszás

1:17,00

26

Varga Dominika

2001

100 m. leány gyorsúszás

1:03,67

26

Balogh Vivien

2002

100 m. leány gyorsúszás

1:06,89

26

László Réka

2002

100 m. leány gyorsúszás

1:21,00

26

Lassú Dominika

2001

100 m. leány gyorsúszás

1:05,44

26

László Lilla

2002

100 m. leány gyorsúszás

1:23,00

26

Harsányi Dorottya

2003

100 m. leány gyorsúszás

1:06,70

27

Kovács Kristóf

2002

200 m. fiú vegyesúszás

3:19,81

27

Zóka-Váczi Barnabás

1998

200 m. fiú vegyesúszás

2:34,85

27

Bizvurm Bence

1998

200 m. fiú vegyesúszás

2:20,47

27

Tiba Benjámin

2001

200 m. fiú vegyesúszás

2:35,22

27

Pojtner Dániel

2001

200 m. fiú vegyesúszás

2:40,00

27

Németh Gergő

2003

200 m. fiú vegyesúszás

3:08,77

Kovács László

27

Gilincsek András

1999

200 m. fiú vegyesúszás

2:23,09

28

László Réka

2002

200 m. leány vegyesúszás

3:17,37

28

Pálfy Aliz Réka

1998

200 m. leány vegyesúszás

2:45,00

28

Lassú Dominika

2001

200 m. leány vegyesúszás

2:37,19

28

Barabás Adél

2002

200 m. leány vegyesúszás

3:06,94

28

Varga Dominika

2001

200 m. leány vegyesúszás

2:35,00

28

Bizvurm Csenge

2002

200 m. leány vegyesúszás

3:18,38

29

Kaposvári SI/AB kategória

4*50 m. fiú vegyesváltó

31

Kaposvári SI/CD kategória

4*50 m. fiú vegyesváltó

32

Kaposvári SI/CD kategória

4*50 m. leány vegyesváltó

 

 

 

 





(2014. Oct. 7. 10:07 (15 nappal ezelött))

Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy a Budapesten megrendezésre kerülő 2014. évi négyfordulós Utánpótlás Verseny III. fordulója 2014. október 11.-én kerül megrendezésre.

Indulás: 2014. október 11. szombat, 07.00 óra

Helye: Kaposvár, ANTSZ parkoló

Kísérő edző: Meiszterics László

 

Nevezett versenyzők, Utánpótlás verseny III.
Budapest, 2014-10-11 - 2014-10-11

Számhttp://www.muszuszoranglista.hu/ddlevelsfiles/arrow-down.gif

Név

Sz.év

Szám

Idő

Edző

1

Sinka Marcell

2006

50 m. fiú mellúszás

0:57,23


1

Sárközi Szabolcs

2007

50 m. fiú mellúszás

1:04,50

Csutorás József

1

Kakuk Koppány

2008

50 m. fiú mellúszás



1

Fajtai Kristóf

2006

50 m. fiú mellúszás

0:57,48


2

Boruzs Bianka

2007

50 m. leány mellúszás



2

Reynolos Anna

2007

50 m. leány mellúszás

1:16,83


2

Szántó Réka

2006

50 m. leány mellúszás

0:57,45

Csutorás József

2

Rohner Zorka

2007

50 m. leány mellúszás



3

Pápai Péter

2005

50 m. fiú gyorsúszás

0:38,98


3

Kakuk Keve

2004

50 m. fiú gyorsúszás

0:36,91


3

Torma Benjamin

2004

50 m. fiú gyorsúszás

0:34,06


3

Harsányi Mátyás

2005

50 m. fiú gyorsúszás

0:32,91

Csutorás József

3

Károly Zalán

2004

50 m. fiú gyorsúszás

0:33,60


4

Fajtai Apollónia

2004

50 m. leány gyorsúszás

0:41,90


4

Király Zsófi

2005

50 m. leány gyorsúszás

0:38,49


4

Kardos Eszter

2005

50 m. leány gyorsúszás

0:38,88


4

Takács Panna

2004

50 m. leány gyorsúszás

0:39,91


5

Sinka Marcell

2006

100 m. fiú gyorsúszás

1:28,71


5

Sárközi Szabolcs

2007

100 m. fiú gyorsúszás

1:28,14

Csutorás József

5

Kakuk Koppány

2008

100 m. fiú gyorsúszás

1:53,67


5

Fajtai Kristóf

2006

100 m. fiú gyorsúszás

1:30,39


6

Reynolos Anna

2007

100 m. leány gyorsúszás

1:56,02


6

Szántó Réka

2006

100 m. leány gyorsúszás

1:31,45

Csutorás József

6

Rohner Zorka

2007

100 m. leány gyorsúszás

2:10,02


6

Boruzs Bianka

2007

100 m. leány gyorsúszás

2:06,84


7

Kakuk Keve

2004

200 m. fiú hátúszás

3:22,23


7

Torma Benjamin

2004

200 m. fiú hátúszás

3:30,75


7

Harsányi Mátyás

2005

200 m. fiú hátúszás

2:59,40

Csutorás József

7

Károly Zalán

2004

200 m. fiú hátúszás

3:08,57


7

Pápai Péter

2005

200 m. fiú hátúszás

3:36,97


8

Király Zsófi

2005

200 m. leány hátúszás

3:32,09


8

Kardos Eszter

2005

200 m. leány hátúszás

3:34,07


8

Takács Panna

2004

200 m. leány hátúszás

3:19,15


8

Fajtai Apollónia

2004

200 m. leány hátúszás

3:55,28


9

Kaposvári SI


4*50 m. fiú gyorsváltó



10

Kaposvári SI


4*50 m. leány gyorsváltó



11

Kaposvári SI


4*50 m. mix vegyesváltó



 





(2014. Sep. 25. 18:38 (27 nappal ezelött))

Szülőértekezlet!!!

Tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket, hogy a Kaposvári Úszó és Búvárúszó Egyesület 2014. október 8.-án (szerda) szülőértekezletet tart.

 

Helyszín: Kaposvári Városi Fürdő Tárgyaló terme

Időpontok:

·        Cápák Előkészítő csoport C1,C2,C3, (Nógrádi Ádám csoportjai ) 17.30 óra

·        Cápák A-B-C csoport 18 óra

Témák: Versenynaptárak megbeszélése, aktuális programok, új leigazolások

Megjelenésükre feltétlenül számítunk!






(2014. Sep. 19. 13:31)

Tagdíjbefizetés

 

Felhívom a Tisztelt Szülők figyelmét, hogy A-B-C csoportos Kaposvári Cápák Úszó és Búvárúszó Egyesület tagdíjának beszedési időpontjai:

2014. szeptember 22-23. (hétfő-kedd) 16.30-17.30 óráig.

Kérem a határidők pontos betartását, akiknél tagdíjtartozás áll fenn az uszodai belépést nem tudjuk biztosítani!





(2014. Sep. 19. 13:30)

Tájékoztató

 

Tájékoztatjuk a Kedves Szülőket, hogy a sátor építés miatt változások történnek az edzések időpontjaiban. Az edzések a fedett 25 méteres medencében zajlanak 1 pályán, 2014.09.22.-től (hétfő). A Városi Fürdő vezetősége arról biztosított bennünket, hogy 2014. október 1-től már az 50 méteres medencében folytathatjuk tovább edzéseinket a sátor alatt. A KASI A-B és C csoportos versenyzők részére 2014.09.26.-án, pénteken közös szárazföldi edzést tartunk a Kinizsi lakótelepi Általános Iskolában, csapatépítés céljából. Megjelenésetekre feltétlenül számítunk!

 

Az edzés időpontok a következő képen alakulnak:

 

A csoport 14.30-15:30 úszás 15:45-17:00 szárazföldi edzés

B csoport 15:30-16:30 úszás 16:45-18:00 szárazföldi edzés

C csoport 16:30-17:30 úszás (hétfő-kedd-csütörtök)





(2014. Sep. 19. 13:30)

Tisztelt Szülők!

 

A sportorvosi vizsgálat időpontjai a következőek:

KASI B versenyzői csoport 2014. október 7. 09:30 óra (kedd)

KASI C versenyzői csoport 2014. október 8. 14:00 óra (szerda)

KASI A élversenyzői csoport 2014. október 9. 09:00 óra (csütörtök)

 

Kérjük a versenyzőket, hogy TAJ kártyát, sportolói kérdőívet kitöltve, valamint a sportorvosi vizsgálat díját, amely 1000 Ft, továbbá az iskolai hiányzás igazolása miatt az ellenőrzőket vigyék magukkal!

 

Tisztelettel: Kovács László

               KASI vezetőedzője





(2014. Sep. 14. 16:39)

Kaposvári Sportközpont és Sportiskola

7400 Kaposvár, Arany J u. 97.

Telefon: 82-527-690, 82-511-431

 

 

                                M      E       G      H      Í        V      Ó

 

Tisztelt Szülők!

 

A Kaposvári Sportközpont és Sportiskola Úszó Szakosztálya

2014. szeptember 17-én, szerdán, 17.00 órától 18.00 óráig,

a Városi Uszoda Tanácstermében (Kaposvár, Csik Ferenc sétány 1.)

évadnyitó szülői értekezletet tart (a C csoport részére),

melyre tisztelettel meghívjuk.

 

Megjelenésére feltétlenül számítunk!

 

 

                                         Kovács László                                                    Dér Tamás

                                           vezetőedző                                                          igazgató




Támogatóink
Kaposvári Sportközpont és Sportiskola